سدید باف
خانه / پارچه ترگال / فروش عمده پارچه ترگال درجه یک صادراتی در ایران

فروش عمده پارچه ترگال درجه یک صادراتی در ایران

پارچه که منجر به تولید و شکل گیری انواع و اقسام لباس می شود؛ انواع متفاوتی را شامل شده که از میان تعداد بسیار زیاد آن می توان به پارچه ترگال اشاره کرد. قابل ذکر است که پارچه ترگال نیز از جهت کاربردی، خود به نمونه های بسیاری قابل دسته بندی می باشند. مانند پارچه ترگال ساده و ترگال کجراه که هرکدام مشخصات خاص خود را به همراه داشته و برای تولید انواع لباس کار، لباس فرم، لباس بیمارستانی و … کاربردی هستند. اکنون با توجه به میزان تقاضاهای بسیاری که از این پارچه به وجود آمده است؛ فروش عمده پارچه ترگال در ایران از نوع درجه یک صادراتی آن به وفور انجام می پذیرد.

فروش عمده پارچه ترگال درجه یک صادراتی در ایران

استفاده از پارچه استاندارد چه مزیت هایی را به دنبال دارد؟

استفاده از پارچه استاندارد چه مزیت هایی را به دنبال دارد؟پارچه هایی که هر یک در زمینه تولید منسوجات خاصی به کار برده می شوند؛ همگی از درجه استانداردهای متفاوتی بهره مند می باشند.
یعنی پارچه ای را می توان یافت که تمامی استانداردهای تولید در مورد آن رعایت شده و از همین رو با بهترین کیفیت و مرغوبیت ظاهر گشته و در عوض آن پارچه ای دیگر را می توان دید که اندکی با استانداردهای کامل تولید فاصله دارد.
اما در هر صورت هر کدام از آن ها موارد مصرفی خاص خود را به دنبال داشته و بلا استفاده نخواهند ماند.

حال موضوعی که می خواهیم به آن بپردازیم؛ این است که استفاده از پارچه استاندارد چه مزیت هایی را به دنبال دارد؟
این مزیت ها را در گزینه های زیر نام برده ایم:

 • چنین پارچه ای با تراکم و دوام بیشتری همراه است.
 • دارای ثبات رنگ در مقابل شستشو و ضد عفونی کردن می باشد.
 • استقامت و مقاومت کافی در مقابل سایش یا کشش را داراست.
 • چنین پارچه ای منجر به شکل گیری انواع لباس و منسوجات با بهترین ظاهر و جنس خواهد شد.
 • علاوه بر پارچه استاندارد با وجود خوش دوخت بودن، کار خیاطان را تا حد زیادی راحت خواهد کرد.
 • در نتیجه فرآیند دوخت لباس های مختلف توسط چنین پارچه ای با سرعت خیلی بیشتر انجام خواهد شد.

خرید پارچه ترگال در حجم بالا

خرید پارچه ترگال در حجم بالاپارچه ای که بیش از همه مورد تایید کارشناسان و پارچه شناسان قرار گرفته است؛ پارچه ترگال می باشد.
علت توجهات بسیاری که سمت این پارچه معطوف شده است را می توان اول از همه در ویژگی های بسیار خوب آن جستجو کرد که استحکام فوق العاده آن در برابر انواع عوامل، از جمله‌ی این ویژگی هاست.
همچنین اگر بخواهیم به زمینه های کاربردی و یا موارد مصرف پارچه ترگال اشاره کنیم؛ می توان در این موارد از آن ها نام برد:

 • دوخت لباس فرم کار یا لباس ادارات
 • دوخت لباس ها و یا روپوش های بیمارستانی
 • روپوش آزمایشگاهی
 • لباس فرم مدرسه
 • لباس کار صنعتگران مختلف

با توجه به این نمونه ها می توان دریافت که کاربرد اصلی پارچه ترگال برای البسه ای است که از وجهه رسمی تری برخوردار بوده و به عبارت دیگر این پارچه، مناسب برای دوخت لباس مشاغل خاص می باشد.
در کل می توان گفت که این میزان استفاده از پارچه ترگال منجر به خرید بسیار آن از سوی خریداران عمده در حجم بالا شده و بازار فروش پررونقی را از این پارچه رقم زده است.

بازار فروش انواع پارچه ترگال در تهران

بازار فروش انواع پارچه ترگال در تهرانهمانطور که در بخش های نخست گفته شد؛ پارچه ترگال از انواع مختلفی برخوردار بوده که آن ها را در گزینه های زیر به همراه مشخصاتشان نام خواهیم برد که عبارتند از:

 1. پارچه ترگال ساده: این پارچه را در اصطلاح عامه به عنوان پارچه ترگال می شناسند که الیاف موجود در آن از نوع پلی استر ویسکوز بوده و اینطور می توان گفت که چند درصد از آن از الیاف طبیعی و مابقی از الیاف مصنوعی می باشد.
 2. پارچه ترگال کجراه: به طور عامیانه به آن پارچه کجراه گفته شده که تفاوت اصلی آن با ترگال ساده، بافت و ضخامت آن می باشد که نسبت به آن بیشتر بوده و همینطور زیردست بهتری را دارا می باشد.

نکته دیگری که در مورد پارچه‌ترگال می توان گفت؛ این است که پارچه مورد نظر در بازار فروش نقاط مختلف کشور از جمله بازار فروش پارچه ترگال در تهران، با عناوین مختلفی که نشان از کاربرد آن برای دوخت لباس هایی خاص دارند؛ عرضه می گردد. مانند:

 • پارچه مردانه ترگال
 • پارچه پسرانه ترگال
 • ترگال مانتویی

پخش عمده پارچه ترگال در بازار داخلی

پخش عمده پارچه ترگال در بازار داخلینوعی از پارچه ترگال که مصارفی بسیار را به خود اختصاص داده است؛ ترگال کجراه می باشد که خود به نمونه های دیگری نیز قابل دسته بندی می باشد. مانند:

 • ترگال کجراه فلامنتی: این پارچه دارای جنس و ساختاری سبک بوده و از ارزانقیمت ترین پارچه های ترگال به شمار می آید. موارد استفاده آن را می توان شامل دوخت لباس کار تبلیغاتی، لباس کار معمولی، شلوار کردی، خرجکار و … دانست.
 • ترگال کجراه پنبه ای: این پارچه مقاومت خوبی را در برابر حرارت و گرما از خود نشان داده و از همین رو بیشتر برای دوخت لباس مشاغلی که به نوعی در مجاورت حرارت قرار دارند؛ مانند حرفه جوشکاری، صنایع پتروشیمی، نفت و گاز به کار برده می شود.

در هر حال اهمیت بالای این پارچه باعث شده تا مراکز پخش اقدام به توزیع پارچه ترگال عمده در بازار داخلی به اندازه کافی نموده و در نتیجه نیاز مصرف کنندگان را از این محصول به خوبی تامین نمایند.

صادرات پارچه ترگال از مشهد به عراق

صادرات پارچه ترگال از مشهد به عراقپارچه ترگال که امروزه بین کارخانجات، تولیدی های لباس کار و بازاری ها رد و بدل و یا خرید و فروش می شود؛ به دلیل مشخصات مثبت خود، نه تنها توانسته از عهده پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان و یا خریداران داخلی کشور به خوبی بر آید؛ بلکه از آن برای ارسال به بازارهای خارجی نیز استفاده فراوانی به عمل آمده است.
به طوری که می توان گفت شرکت هایی مطرحی که به عنوان برترین شرکت صادراتی پارچه در ایران فعالیت دارند؛ حجم بالایی از صادرات این پارچه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.
اما یکی از شهرهای عرضه پارچه ترگال در ایران که توانسته نیاز خریداران خارجی را در کنار خریداران داخلی به خوبی پاسخ گوید؛ مشهد است.
از این شهر، آمار بسیار خوبی از صادرات پارچه ترگال با کیفیت به کشورهای دیگر مانند عراق به ثبت رسیده که این موضوع نشان از صادرات عمده و موفقیت آمیز این پارچه به بازارهای جهانی دارد.

سفارش پارچه ترگال ارزان

سفارش پارچه ترگال ارزاندو مشخصه بارز دیگری را که می توان از پارچه ترگال نام برد و به جمع مشخصات درجه یک آن اضافه کرد؛ این موارد می باشند:

 • پارچه ترگال از پارچه های ضد چروک به حساب آمده و نیازی به اتو کردن آن بعد از هر بار مصرف نخواهد بود.
 • همچنین این پارچه گوله نشده و از این جهت نیز بسیار خوب به نظر می رسد.

اکنون با وجود شناخت کافی از این پارچه و موارد کاربردی و همه وجهه های دیگر مربوط به آن، می توان نسبت به سفارش بهترین نوع پارچه ترگال که از پارچه های ارزان و بسیار پرکاربرد به شمار رفته و شرایط خرید را برای عموم خریداران راحت نموده است؛ اقدامات لازم را انجام داد.

مرکز خرید جدید ترین پارچه ترگال در تبریز

مرکز خرید جدید ترین پارچه ترگال در تبریزعلاوه بر مشهد که از عرضه کنندگان اصلی پارچه ترگال در کشور به حساب می آید؛ می توان مراکز عرضه پارچه اصفهان و همینطور مراکز عرضه پارچه تبریز را نیز اضافه کرد که آن ها نیز تجارب خوبی را در حوزه ارائه و فروش این پارچه از خود نشان داده اند.
امروزه پارچه ترگال نه تنها در مصارف عمده بلکه برای مصارف جزئی نیز بسیار با اهمیت واقع شده و همین موضوع به آمار بالای فروش آن در مراکز خرید عمده و خرده پارچه شده است.
اما برای اینکه بتوان به جدیدترین و بهترین نوع از پارچه ترگال با تنوع و رنگبندی زیاد دست پیدا کرد و نسبت به خرید سریع و بی دردسر آن اقدام نمود؛ بزرگترین مراکز خرید و فروش پارچه در این زمینه می توانند خریداران را یاری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس: 02143850415
آدرس کانال: sadidbaf@
پست الکترونیکی: sadidbaf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده درجه یک ترین نوع پارچه ترگال

پارچه ترگال از جمله پارچه های با کیفیت می باشد که به دلیل ویژگی های خاص از جمله ضخامت لازم، مقاومت زیاد و رنگ ثابت و همچنین قیمت بسیار مناسب برای تولید لباس فرم

پاسخی بگذارید